Ukázala svou druhou tvář!

IVA PAZDERKOVÁ (41) z Tvoje tvář má známý hlas prověřila v reality show Survivor nejen svoji fyzičku, ale především nalomenou psychiku. A fanoušci se mnohdy nestačili divit.


Zda byl dobrý nápad hlásit se do údajně nejdrsnější reality show světa, se asi teprve ukáže. Už nyní je ale zřejmé, že účast v Survivoru Ivě Pazderkové (41) spíš ublížila, než že by ji nějak profesně či osobnostně posunula dál.


Ačkoli se nikdy netajila svými psychickými problémy, bylo pro fanoušky údajně její chování na pustém ostrově velkým překvapením. Mnozí dokonce mluví o tom, že prodala svou důstojnost a bylo by lepší, kdyby se bývala do takového projektu vůbec nehlásila. 


Nepadla jim do oka 


Je to jen pár dní, co se komička vrátila zpátky z exotického ráje domů. Její dobrodružná cesta soutěží totiž skončila. Od samého začátku podle všeho nepatřila mezi nejoblíbenější soutěžící, a to nejen mezi diváky, ale zejména mezi soutěžícími.


Často byla označována za nejslabší článek kmene, navíc značně psychicky labilní. „Mě děsí její brutální výkyvy nálad. Je jako devítiocasá kočka, co ocas, to jedna nálada,“ svěřila se na kameru soutěžící Ta Thuy Dung (30) známá jako Chilli.


Bývalá moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (32) pak ještě doplnila, že je podle ní psychika Pazderkové velice špatná a její stav se bude jenom zhoršovat. Komička se svěřila, že má s depresemi a úzkostmi zkušenost po celý život.


Svojí účastí v reality show si pořádně zavařila.

Tvrdila ale, že má výhodu v tom, že na rozdíl od zpěváka Vojtěcha Drahokoupila (26), který kvůli podobným problémům odstoupil hned na začátku, je zaléčená. Pazderková chtěla zřejmě samu sebe přesvědčit, že je zcela v pořádku. Diváci u obrazovek a soutěžící o tom ale údajně pochybují.

Měla hvězdné manýry 

Soutěžící vyčítali Pazderkové její hvězdné manýry, výkyvy nálad a chabé sportovní výkony. Ukázala ale zřejmě jen svou pravou tvář, kterou se jí dařilo úspěšně roky skrývat. Zachovají jí fanoušci po tom všem, co viděli, svoji přízeň, nebo nad ní definitivně zlomí hůl?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden