Ulice v ohrožení!

Zdena Hadrbolcová (79), Jaroslava Obermaierová (70)

Hlavní hvězdy seriálu Ulice, herečky Jaroslava Obermaierová (70) a Zdena Hadrbolcová (79) mají vážné zdravotní problémy! Jejich další setrvávání v nekonečném seriálu je tak po jedenácti letech v ohrožení!

Už více než deset let patří Vilma Nyklová v podání skvělé herečky Jaroslavy Obermaierové (70) a její seriálová kamarádka Zdena Hadrbolcová (79) alias Růža k hlavním postavám nekonečného seriálu Ulice. Nemoc a stáří se však nevyhýbají ani seriálovým hvězdám! Skvělá herečka Zdena Hadrbolcová, která zářila už zamlada třeba v seriálu My všichni školou povinní, je po náročné operaci srdce a jak sama přiznává, moc dobře se necítí. Její kolegyně Obermaierová má zase vleklé problémy se žaludkem a odpočívá na své chalupě. Ulice má nyní, stejně jako všechny děti, letní prázdniny a obě dámy proto doufají, že se právě během natáčecího volna zotaví, aby se mohly v srpnu znovu vrátit na plac a následně na televizní obrazovky. Je to však ještě vůbec reálné?

Růžu a Vilmu zradilo zdraví

„Pokud o mne bude zájem, budu moc ráda točit dál,“ slibovala loni Hadrbolcová, které bude už brzy osmdesát. Na svůj věk ale vůbec nevypadá a až do počátku června, kdy se jí zdravotně velmi přitížilo, neměla vlastně žádné závažnější zdravotní potíže. „Teď zrovna docházím do posilovny a hraju tenis. Potřebuju to ke svému povolání, tělo mě nesmí zradit,“ vysvětlovala ještě před pár měsíci Růženka z Ulice. Počátkem června však poté, co měla potíže s dýcháním a únavou, vyhledala odbornou péči lékařů a ti jí bezodkladně hospitalizovali a operovali. Nyní se hvězda Ulice zotavuje po náročné katetrizaci srdce a podle toho, že vůbec nekomunikuje s okolím se zdá, že na tom není vůbec dobře. Po třech týdnech strávených na nemocničním lůžku je už nyní Hadrbolcová v domácím ošetřování a nové díly nekonečného seriálu tak v nejbližších týdnech rozhodně natáčet nebude. A její kolegyně Jaroslava Obermaierová na tom není o moc lépe. Počátkem června jí přímo z natáčení museli kvůli silným bolestem břicha odvést ihned domů a následné k lékaři. „Strašně mě bolel žaludek, poprvé za třicet let jsem nedotočila obraz,“ vzpomíná Nyklová, které lékaři nařídili přísnou dietu a klid. „Moc ráda to dodržím, syn Jarda mi vaří a já polehávám,“ směje se herečka.

ulice_2015_08_30 0264

Vrátí se ještě do seriálu?

Minimálně celý červenec tak budou obě herečky odpočívat. Ostatně stejně jako všichni herci a tvůrci z Ulice, která má nyní zaslouženou prázdninovou pauzu. Zda-li se však koncem srpna vrátí Obermaierová i Hadrbolcová znovu na plac zatím netuší zřejmě ani ony samy. „Ke zdravotnímu stavu našich herců se nevyjadřujeme. Nicméně mohu potvrdit, že paní Hadrbolcová co nejdříve začne Ulici opět natáčet a diváci o její postavu rozhodně nepřijdou! My jí samozřejmě přejeme hodně sil,“ říká mluvčí seriálu Vojtěch Boháček. Bez obou skvělých hereček by byla totiž Ulice skutečně v ohrožení!

reklama
reklama