Únos nevěsty na své svatbě Marta Jandová přísně zakázala!

Dvakrát si začala se ženatým mužem, ale jen jeden z nich se kvůli ní rozvedl.

Zpěvačka Marta Jandová (46) prožila velké rodinné tragédie, dlouholeté manželství s německým kolegou a další milostné vztahy. Definitivně se usadila až s gynekologem Miroslavem Vernerem (43).

Prožila si šťastné dětství se slavným otcem, matkou a bratrem. V nejcitlivějším období dospívání jí ale bohužel zasáhla krutá ztráta. Martě Jandové zemřela maminka.

První manžel si našel jinou!

Martina matka onemocněla na rakovinu. Naposledy ji viděla, když slavila sedmnáctiny. Deset dnů poté se dozvěděla o její smrti. Maminka se tak nedočkala její svatby s německým muzikantem Thorstenem Mewesem (48). Toho Marta poznala shodou okolností přesně dva roky po oné bolestné ztrátě.

Věří, že její první manžel byl dárkem od maminky z nebe. Musela se ale vypořádat ještě s jednou tragédií. Jejímu bratrovi našli nádor na mozku - ještě v době, kdy byla naživu i maminka. Prognóza zněla: dva roky.

Těch roků si dokázal vybojovat nakonec deset. V den, kdy zemřel, byla Marta v Německu a koncertovala. Na jevišti cítila, že se něco hrozného stalo. Oporou v jejím smutku pro ni byl Thorsten.

Díky němu v sobě také objevila

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře