Únos nevěsty na své svatbě Marta Jandová přísně zakázala!

Dvakrát si začala se ženatým mužem, ale jen jeden z nich se kvůli ní rozvedl.

Zpěvačka Marta Jandová (46) prožila velké rodinné tragédie, dlouholeté manželství s německým kolegou a další milostné vztahy. Definitivně se usadila až s gynekologem Miroslavem Vernerem (43).

Prožila si šťastné dětství se slavným otcem, matkou a bratrem. V nejcitlivějším období dospívání jí ale bohužel zasáhla krutá ztráta. Martě Jandové zemřela maminka.

První manžel si našel jinou!

Martina matka onemocněla na rakovinu. Naposledy ji viděla, když slavila sedmnáctiny. Deset dnů poté se dozvěděla o její smrti. Maminka se tak nedočkala její svatby s německým muzikantem Thorstenem Mewesem (48). Toho Marta poznala shodou okolností přesně dva roky po oné bolestné ztrátě.

Věří, že její první manžel byl dárkem od maminky z nebe. Musela se ale vypořádat ještě s jednou tragédií. Jejímu bratrovi našli nádor na mozku - ještě v době, kdy byla naživu i maminka. Prognóza zněla: dva roky.

Těch roků si dokázal vybojovat nakonec deset. V den, kdy zemřel, byla Marta v Německu a koncertovala. Na jevišti cítila, že se něco hrozného stalo. Oporou v jejím smutku pro ni byl Thorsten.

Díky němu v sobě také objevila

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden