Uršula Kluková: Chlapy vyměnila za jídlo

Miluje totiž fastfoody

Vposledních letech zanevřela URŠULA KLUKOVÁ (76) na muže. Prý už jí žádný muž, kromě jejího syna JAKUBA (48), nesmí překročit práh domu!

Chlapa nechce

Ačkoli před šesti lety ještě toužila po novém partnerovi, dnes všechnu snahu najít toho pravého vzdala.

„Na schůzky nechodím. Zvykla jsem si na to, že dělám jenom to, co se mi líbí,“ říká. Byla vdaná dvakrát a pokaždé se musela svému muži při způsobovat. Jejím první manželem byl herec a režisér PAVEL FIALA (†79).

Podruhé se vdala za zvukaře. Třetí manžel už nebude, o tom je pevně přesvědčená. Místo mužů si ale našla novou lásku, takovou, kterou by jistě nikdo nečekal! Miluje totiž fastfoody.

Miluje rychlé jídlo

Řetězce rychlého občerstvení považuje za největší rozkoš, kterou může zažít. Nejraději si prý pochutnává na pšeničné placce se smaženým kuřetem! Pokaždé, když prý něco slaví nebo se má sejít se svými přáteli, nejdou do luxusní restaurace, ale právě do jednoho z řetězců rychlého občerstvení. Vůbec jí nevadí, že se tu stoluje s plastovými příbory a papírovými tácky, záleží jí na tom, jestli jí chutná nebo ne, a na smažené kuře žádná vyhlášená pražská restaurace údajně nemá!

reklama
reklama