Můj kousek štěstí

Utajená nevěra Lindy Rybové s kolegou z Ulice?

Čeká ji rozvod?

Její manželství se prý otřásá v základech. Nikdo by se krásné herečce nemohl divit, kdyby toho měla dost a hledala útěchu v náručí jiného muže.

Poslední měsíce se prý herec David Prachař (65) chová podivně. Podle všeho je jen stínem toho okouzlujícího chlapíka, do kterého se Linda Rybová (48) před lety zamilovala. Herec je prý náladový, u ničeho pořádně nevydrží.

Údajně za to může fakt, že loni jako první vypadl z taneční soutěže StarDance a jeho ego se přes to stále nedokáže přenést. Pokud je to pravda, tak pro jeho krásnou manželku to není záviděníhodná situace.

Našla útěchu?

Doma může být pořádné dusno. Náš zdroj, který má velmi blízko k seriálu Ulice, kde Rybová hraje, potvrdil, že herečka chodí jako tělo bez duše. Měli si toho všimnout i její kolegové. Trápení s manželem by takovému stavu odpovídalo.

Povídá se, že útěchu nachází zejména u Martina Fingera (53). Což dává logiku, v Ulici hrají pár.

Jenže někteří lidé si všimli, že mezi nimi může být mnohem větší pouto. Prý si spolu velmi dobře rozumějí, herec ji i v těžkých chvílích umí alespoň na chvíli rozesmát.

Doteky a polibky

I když se Rybová může snažit s Prachařem situaci sebevíc ustát, i ona může ve slabé chvilce „uklouznout“. Nebylo by to poprvé, kdy by se mezi kolegy v seriálu odehrál románek, protože to jeden z nich měl doma špatné.

S Fingerem tráví Linda hodně času, mají prostor se svěřit... I dle scénáře seriálu se jeden druhého dotýkají, sem tam polibek. Prachař by na to měl pomyslet dřív, než bude pozdě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden