Moje šťastná hvězda

Utajila romantickou žádost o ruku?

Moje šťastná hvězda

Po rozvodu s Tomášem Plekancem už si možná myslela, že toho pravého niky nepotká. Teď je Lucie Vondráčková ale znovu zamilovaná až po uši.

Herečka LUCIE VONDRÁČKOVÁ (43) miluje ZDEŇKA POLÍVKU (25) čím dál víc. Vlastně tak nic nebrání tomu, aby se vzali. Došlo už na žádost o ruku? Povídá se, že ano!

V posledních měsících se herečka ze seriálu Ulice Lucie Vondráčková (43) proměnila v úplně jiného člověka. Kamkoli přijde, tam z ní sálá pozitivní energie, rozdává úsměvy a je vidět, že je v životě spokojená. Dostaly se k nám informace, že ji měl romantickým způsobem její mladší partner, bojovník MMA Zdeněk Polívka (25), nedávno požádat o ruku.

A ona údajně souhlasila a je připravena se stát jeho ženou! Nový partner dělá s Vondráčkovou úplně divy. Vyrážejí spolu na společenské akce a herečka si navíc často bere i odhalené modely a chlubí se svou atraktivní postavou. Je evidentní, že jí

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden