Můj čas na kafíčko

Uteče Vydra i od své druhé manželky?

Můj čas na kafíčko

Ačkoli se to stalo před mnoha lety, může se to opakovat. Způsobí Vydra velké trápení i Bouškové?

Václav Vydra (68) nevypadá jako muž, který by lámal ženská srdce na počkání. Jenže před lety to dokázal a ublížil exmanželce Daně Homolové (72). Plánuje to samé udělat i Janě Bouškové (69)?

Herečka ze seriálu Policie Modrava Jana Boušková (69) s manželem Václavem Vydrou (68) tvoří jeden z nejstabilnějších manželských párů českého showbyznysu. Na první pohled se tak může zdát, že spolu vydrží navěky a krize či rozvod jsou krajně nepravděpodobné.

Je to ale bohužel Vydrova minulost, co může Bouškovou velmi znepokovat vždy, když zrovna nejsou spolu. Dobře si pamatuje, jak vznikl před lety jejich vztah. Vydra totiž kvůli Bouškové opustil manželku Danu Homolovou (72), a ona kvůli tomu skončila na dně a dodnes se z toho úplně nevyhrabala. A takhle Boušková

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden