Moje sladké tajemství
Užívá si s milenci, a nebo potají buduje nový vztah?
Užívá si s milenci, a nebo potají buduje nový vztah?

Ještě nedávno se o Lucii Vondráčkovou (39) přetahovalo hned několik mužů. Jenže těmto dnům je konec a pomalu se zdá, že zpěvačka je snad sama spokojená. Není to ale jen promyšlená přetvářka?

Během minulého roku po rozchodu s Tomášem Plekancem (37) si Lucie Vondráčková (39) užívala zájmu hned několik mužů. Nejprve to byl parkourista Tomáš Zonyga (26), se kterým dokonce na čas odletěla do Kanady.

Spojována také byla se svalnatými sportovci Markem Peksou (30) a Pavlem Šalitrošem (26), jenže ani s jedním z nich se poslední dobou neschází. Peksa má momentálně dokonce randit s Kateřinou Kairou Hrachovcovou (45) a patrně se tak ukázalo, že je na vyzrálejší a energičtější ženy.

Najednou je zpěvačka sama a často je k vidění bez doprovodu. Je opravdu tak sama, jak to vypadá? Že by se snad o ni přestali muži zajímat, a nebo je snad Lucie odmítá proto, že se chce soustředit na svou rodinu a kariéru? Ačkoli se druhá varianta zdá být reálnou, z jejího blízkého okolí se šušká, že je pravda trochu někde jinde.

Prý Vondráčkové náramně vyhovuje, že ji bulvární fotografové dlouho s nikým nenačapali, a asi je tak jejím cílem, aby tomu tak bylo i nadále a užívala si soukromí. Na nový vztah potřebuje klid Rozhodně to ale nemá znamenat, že by snad zanevřela na muže a začalo jí vyhovovat, že je sama. Údajně se seznamování nebrání, nicméně prý vždy trvá na tom, aby se to udrželo v tajnosti.

Spojována byla i s krasavcem Šalitrošem.

Moc dobře totiž ví, jakou paseku ve vztahu mohou fotografové a novináři nadělat. Ostatně není to tak dávno, co měla stále někoho „za zadkem“ a dost možná ji to stálo slibně se rozjíždějící vztah s mladším Zonygou.

I právě kvůli tomu si už Lucie prý nemůže dovolit, aby se něco podobného stalo i v jejím dalším vztahu. Chce jenom pravou lásku Proto se údajně rozhodla, že se s dalším případným partnerem začne na veřejnosti ukazovat až v okamžiku, kdy už si bude jistá, že všechen ten tlak spojený se showbyznysem zvládne a nebude to mít na jejich lásku negativní vliv.

Další článek
Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz