V nejtěžších chvílích od něj Kristelová dala ruce pryč

Na sociální síti se moderátorka Kateřina Kristelová (38) ne- ustále vychloubá tím, že stojí za svým přítelem, bývalým fotbalovým útočníkem Tomášem Řepkou (44), ať se děje cokoli. A nic na tom podle jejích vlastních slov nezmění ani soudní rozhodnutí.

Jenže jakmile má dojít na činy, už se Kačka tolik do akce nehrne. Potvrdila to hlavně tím, že nechala svého miláčka smažit, samotného před brněnským soudem při vyslechnutí půlročního trestu za tři nechutné falešné pornoinzeráty jeho bývalé manželky Vlaďky Erbové (37). Včetně jeho předchozích malérů mu ale hrozí až šest let, protože soudkyně nemá pro takové chování moc pochopení.

Je Tomáš jen její loutka?

Kdo si zatím mne ruce, je právě jeho druhá exmanželka. Ta si sice údajně prošla peklem, ale aspoň se dočkala odplaty. Na věznici s ostrahou, která Tomáše čeká, nic nezměnilo ani to, že prý svého činu lituje. „Je mi to líto, byla to hloupá klukovina, udělal jsem chybu, omlouvám se,“ opakoval pořád dokola. Očistit se přitom snažil i svou drahou polovičku. „Paní Kristelová jela do práce a já jsem ji poprosil, jestli by mě neodvezla do banky. V bance jsem jí řekl, že jde o překvapení, že platím zálohu na hory,“ bránil ji. Soud tomu ale asi moc nevěřil a i ona musí zaplatit pokutu padesát tisíc korun nebo ji také čekají čtyři měsíce v chládku.

Sundal prsten! Chystá rozchod?

Bude fotbalista dál krýt Kateřinu a nechá si vše líbit? Zrovna on, který byl své- ho času takový pruďas na hřišti a nenechal si nic líbit ani od svých drsných protihráčů? Možná už bylo i na něj moc, že se  Kristelová k líčení ani neobtěžovala přijít, a tak si sundal prstýnek, který si před časem koupili v Římě na důkaz lásky. A právě to může být první krůček k drsnému rozchodu. Ráda bude zřejmě i jeho dcera Veronika (22), která také není z mladé macechy nadšená. Bude se blondýnka bránit, či splatí, co si navařila, a začne jinde?

reklama
reklama