Vážně s kytaristou vůbec nic nemá?

Narodit se slavným rodičům se může zdát jako životní výhra, ovšem ne vždy to platí. Své by o tom jistě mohla vyprávět zpěvačka a herečka Anna Slováčková (26).

Ta musí neustále čelit komentářům na adresu jejích rodičů Dády Patrasové (66) a Felixe Slováčka (79), které životem provází jedna eskapáda za druhou. Ta poslední ale dost možná odhalila nového partnera mladé zpěvačky.

Šimon Keller.

Jak to spolu vlastně mají?

Sice se ihned na sociálních sítích svěřila s tím, že s hudebníkem ze své kapely Šimonem Kellerem, který ji nedávno k Patrasové doprovodil, nic nemá, ovšem podle našich informací k sobě mají skutečně blízko.

Ostatně proč by si ho vlastně v tak nepříjemný a psychicky vypjatý moment tehdy vybrala jako podporu a jela s ním do domu svých rodičů řešit další přešlap své maminky?

Není ale divu, že pokud s ním skutečně chodí, celou záležitost tají. Vždy když totiž v minulosti někoho měla, skončila se zlomeným srdcem. Dává si tedy pozor, co a jak do médií řekne, aby předešla další smůle.

Přešlapy rodičů si dobře uvědomuje

Jedno je ale jisté, s až bizarními přešlapy svých rodičů nechce být spojována, a ačkoli je miluje, v tomhle jim nerozumí. „Nevidím do jejich vztahů, do toho, co se u nás doma děje.

Dávám od toho absolutně ruce pryč a nechci se o tom do médií jakkoli vyjadřovat,“ prozradila nedávno rozčílená v jednm z rozhovorů. A není se co divit, jestliže si ve svých teprve šestadvacetileti letech prošla hotovým peklem, když jí před lety zjistili rakovinu.

Čeká ji v životě konečně klid?

Tu sice překonala a vybojovala jisté životní vítězství, ovšem moc dobře ví, že může být jen dočasné. A byla by tak ráda, kdyby měla na svůj život, a to nejen pracovní, ale především osobní, trochu klidu.

Což bohužel zatím nepřichází v úvahu, navzdory tomu, že se k sobě rodiče vrátili. Zpočátku to vypadalo na happy end, ale ten se nevydařil. Patrasová zase začala pít, a malér byl na světě.

Bohužel v jejím případě, a potvrdil to třeba i herec Jiří Krampol (83), nezbývá než věřit, že jí jednou někdo sbalí tašku a „unese“ ji do léčebny, protože jiná pomoc pro ni už neexistuje. Pokud by léčba přinesla výsledek, jistě by se ulevilo všem, a Anně Slováčkové dvojnásob. Kdo by chtěl mít matku alkoholičku?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden