Můj kousek štěstí

Velká krize v rodině?

Nervy na pochodu

Vždycky patřila k nejkrásnějším herečkám. Zdá se, že její vnučka brzy půjde v jejích stopách. Spokojená? Asi ne! Mohou kvůli tomu nastat velké problémy.

V rodině Jany Švandové (76) začíná být prý pořádné dusno. Když nedávno slavila narozeniny, sešla se téměř kompletní rodina. Dorazil i syn Hubert Topinka (45) s britskou snachou Claire a dcerami.

„Vypadá to, že Azaria po mě převezme hereckou štafetu,“ rozplývala se hvězda seriálu ZOO nad svou dospívající vnučkou. Ale zřejmě je jediná, kdo je z té představy nadšen.

Mluví se o tom, že část rodiny cítí k této profesi spíš nenávist. Možná si uvědomují, co všechno se může herečkám stát, když narazí na režiséry či producenty, kteří nemají s mladými herečkami zrovna čisté úmysly.

Bylo to drama?

Je až s podivem, že by právě Švandovou tahle rizika neznervózňovala. Vždyť i ona si užila své. O jejích románcích se povídaly dlouhé historky.

Byla třikrát vdaná, což je i na herečku „slušné“ číslo. Navíc jak s plastickým chirurgem Hubertem Topinkou tak i filmovým producentem Oldřichem Machem (79) se vždy spekulovalo o hodně bouřlivých vztazích.

Zamilovanost prý střídala nenávist. Asi až po boku současného manžela, podnikatele Pavla Satorie (73), má herečka klid. Pro některé lidi je tak nepochopitelné, že chce do branže přivést i vnučku.

Volný průběh

V rodině kvůli tomu údajně nepanuje zrovna pohoda. Už i manžel měl herečce naznačit, aby všemu nechala volný průběh. A jeho si asi nebude chtít rozházet.

Po všech těch extempore s muži. Dvanáctiletá Azaria by si měla sama vybrat, jakou cestou se vydá. Pravda je, že babička by ji mohla v mnohém pomoci.

Známých na to má v showbyznysu dost. Možná je mezi nimi nejeden bývalý milenec.

Nezbývá tedy než doufat, že během debat o talentované vnučce nezahoří nějaké staré city. To by byl rodinné idyle definitivně konec!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden