Velká láska voní po konvalinkách

Ti dva se málem vůbec nepotkali.

Jenže osud si přál, aby spolu ZUZANA DONUTILOVÁ (56) a MIROSLAV DONUTIL (65) strávili celý život. Vynikající český herec Miroslav Donutil (65) pochází z Třebíče, kde se narodil jak jinak než nadšeným ochotnickým hercům.

I dědeček byl nenapodobitelný lidový vypravěč. Rodinné "prokletí" budoucího slavného herce neomylně nasměrovalo ke studiu herectví, konkrétně na proslulou brněnskou JAMU. Zato jeho manželka, Zuzana Donutilová (56), nechtěla nikdy o herectví ani slyšet.

Vždy tvrdila, že talentované herce obdivuje, ale že v sobě potřebné emoce zkrátka nemá. Dosáhla ekonomického vzdělání, za minulého režimu pracovala jako sekretářka na generálním ředitelství Cihlářských závodů.

Už z toho je dobře patrné, jak dalece je jí herectví vzdálené. Přesto s jedním

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden