Vezme si ji vůbec někdy?

Její partner otálí a ji už to přestává bavit.

Svatba je pro půvabnou moderátorku Kristinu Kloubkovou (45) už dlouho tématem číslo jedna. Jenže její dlouholetý životní partner, tanečník Václav Kuneš (47), se stále k ničemu nemá.

Vezme si ji vůbec někdy? Svatba sice prý před dvěma lety proběhla, ale ne taková, jakou si většina z nás představuje. Došlo k ní na jakémsi posvátném keltském místě a byla samozřejmě neoficiální – úřady ji neuznávají. Kloubková se s Kunešem zná již pětadvacet roků, teprve po mnoha letech přátelství se dali dohromady.

Kdy přijde další krize?

Jejich vztah byl často jako na houpačce, jednu dobu to dokonce vypadalo, že se definitivně rozejdou. Nakonec však zjistili, že bez sebe nemohou žít, a krizi ustáli. Keltská svatba na nás působí dojmem, že tanečník chtěl Kloubkovou nezávazně potěšit, aniž by se musel skutečně oženit. Údajně je to totiž on, kdo je ve vztahu ten zdrženlivější.

I ve studiu je Kloubková sexy!

Hodně dlouho mu prý trvalo, než souhlasil se společným bydlením, a doposud údajně své přítelkyni nepředstavil ani dceru Aine (14). Je to zkrátka celé dost podezřelé. Kloubkové určitě dříve či později dojde trpělivost a začne se poohlížet po někom, kdo to s ní bude myslet opravdu vážně.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden