Vnadná kráska, Miluše Bittnerová, se dál bude živit tancem!

První, kdo vypadl z letošní řady StarDance, byla překvapivě Miluše Bittnerová (38), kterou mnozí považují za českou Marilyn Monroe (+36). Ale nejspíš to tak mělo být. Sama před začátkem soutěže pochybovala, že uspěje.

Velká prsa jsou při tanci spíš na překážku než k užitku. „Jsem neskutečné dřevo, větší, než jsem si myslela,“ prohlašovala o sobě Bittnerová. Co ji ale na celé soutěži šokovalo nejvíc? Není nic překvapivého, že se v její nemilosti ocitl i sám moderátor Marek Eben (58)!

Narážel na její vnady

„Já jsem na narážky ohledně mých velkých prsou už zvyklá, ale od pana Ebena mě to velmi překvapilo, až jsem byla i naštvaná. Mohl si to zrovna v případě této akce odpustit,“ vyjádřila se herečka na adresu oblíbeného moderátora. A co Bittnerovou urazilo? „Nevěděl jsem, kdo je Miluše Bittnerová, tak jsem si ji vyhledal a zjistil jsem, že jde o velmi talentovanou herečku, která účinkuje v představení Johna Patricka Pohleď a budeš udiven. To přesně se mi stalo, když jsme se potkali,“ pustil se do herečky a nenechal si ujít ani další příležitost zmínit se o jejích kyprých tvarech. „Miluška pochází z Hořic a je stejně jako podkrkonošská krajina tak svěží a zvlněná,“ špičkoval Eben podruhé.

Tentokrát se obul do Bittnerové.

Začne znovu trénovat

I když hned v prvním kole skončila, stejně se od tance, který ji začal velmi bavit, odradit nenechá. Nechala slyšet, že s tancem rozhodně skončit nehodlá! Dvouměsíční dřinu chce zúročit do poslední kapky potu. „Samozřejmě, že mě mrzí, že jsem vypadla jako první, ale na druhou stranu jsem překvapená, kolik nabídek na vystoupení plesy a akce jsem najednou během pár dnů dostala. Takže si s Michalem (29) dáme čtrnáct dní pauzu a pak začneme zas pilně trénovat. Že by změnila názor na kombinaci svých tělesných vnad s tancem? Rozhodne se snad seknout s herectvím a dát se na dráhu tanečnice? Rozhodně při tanci ale nechce zaujmout jen svým nadupaným výstřihem. Naopak by ráda oblékala jen ty kostýmy, které odhalují co nejmenší část výstřihu. Už ji snad nebaví být českou Marilyn?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden