Vrhla se do náruče jinému?

Sympatická herečka Lucie Benešová (46) momentálně patří k nejvýraznějším tvářím českého showbyznysu, a to díky seriálu Slunečná.

Oproti jejímu manželovi Tomáši Matonohovi (49) je opravdu na vrcholu své slavné kariéry. Ten na nějaký čas musel změnit povolání a opustit i slavné místečko v pořadu Co na to Češi. V televizi teď běží pouze reprízy.

Závidí své ženě?

Kvůli tomu mají mít doma dusno a údajný tajný románek Benešové tomu zřejmě moc nepomáhá. Jejich neshody začaly už před několika měsíci, a to v době, kdy herec ze dne na den přišel o práci.

Tehdy ho to hodně vzalo a nevěděl, co s ním bude dál. Své pracovní nezdary si tak měl „vybíjet“ právě na své ženě. Ještě než si stačil najít jinou práci, měli podle všeho doma mít hotové peklo.

Benešové měl závidět, že i navzdory všem opatřením může celkem v poklidu vykonávat svou práci. Zřejmě si ale asi neuvědomil, že právě díky tomu, že jeho žena mohla stále točit, měli jako rodina co jíst.

Zamilovala se do jiného?

Není proto ani trochu divu, že si Benešová natáčení seriálu náležitě užívá. O své kolegy se prý může vždy opřít, a navíc jí dokážou při každé příležitosti vykouzlit úsměv na rtech.

„Jsem ráda za tu naši partu,“ netají se. Ovšem fakt, že jí to nyní doma zrovna moc neklape, se také měl na Benešové hodně projevit. Dokonce si měla najít menší povyražení.

Mají hodně společného

Scenáristé herečku dali dohromady s jejím kolegou Janem Šťastným (55), se kterým si opravdu padli do oka. Už v minulosti se spolu několikrát před kamerou objevili a dobře si rozuměli. Slunečnou se tak najednou začaly šířit drby o jejich románku.

Navíc i Šťastný to údajně neměl mít v poslední době s manželkou Barborou Petrovou (35) zrovna jednoduché. Sice se říká, že spolu čekají druhého potomka, ten však má být jenom náplastí na jejich krizi.

Je tak dost možné, že si tak Benešová se Šťastným navzájem léčí bolavá srdce. Co na to ale Matonoha? Takové zjištění pro něj musí být další ránou pod pás.

Bude se mu snažit dohodit nějakou práci?

Přesto by se měl ale zvednout a získat si zpátky to, o co začal postupně přicházet. Jenom to by mohlo jemu a jeho manželce pomoci. Pokud tak neučiní, nejspíš bude s jejich vztahem definitivně amen.

A to by jistě ani jeden z nich nechtěl. Lucie by se mohla přimluvit u tvůrců, zda by pro manžela neměli nějakou roli, která by mu vytrhla trn z paty. Tím by se asi mnohé vyřešilo. Uvidíme, jak si s tím manželé poradí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden