Všechny dívky měly v pokojíčku jeho plakát

Okouzlující herec tvrdí, že se k herectví dostal úplnou náhodou. Svou dávnou šanci ale rozhodně nepromarnil.

Charismatický Lukáš Vaculík bude pro své obdivovatele a hlavně obdivovatelky vždy velkou hvězdou. A to i přesto, že si na své popularitě nijak nezakládá a stále se vyhýbá médiím.

 

Oblíbený Lukáš Vaculík tvrdí, že se k herectví dostal pouhou náhodou, že na něj spadlo jako kus balkonu, a že proto dával vždy přednost soukromí před svou profesí.

Přitom ho vždy milovaly tisíce českých dívek a žen, které byly zvědavé na sebemenší podrobnosti z jeho osobního života. Tím spíš, že právě ve filmech a seriálech hrál většinou mladíky a později i muže, kteří lámaly ženská srdce.

 

Vítr v kapse byl obrovský trhák

Úplně prvním snímkem, ve kterém se objevil, byl poetický snímek Láska mezi kapkami deště režiséra Karla Kachyni natočený v roce 1979. Skutečnou slávu mu však přinesl film režiséra Jaroslava Soukupa Vítr v kapse.

Ačkoli se původně mělo jednat o snímek propagující dělnické profese, během natáčení nabral poněkud jiný směr. Právě díky citlivému vedení režiséra a skvělým výkonům Vaculíka a Sagvana Tofiho (*1964) se z připravovaného filmu stal

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře