Vydrží manželství další velkou ránu? Půjdou od sebe?

On se stále snaží zachránit farmu, na niž ona už skoro nechodí. Letošek bude pro slavný párr kritický psychicky i finančně. Zvládnou náročnou zkoušku?

Prožili spolu dobré i zlé, ale loňský rok znamenal pro vztah Jany Bouškové (66) a Václava Vydry (65) dost zásadní zlom. Minimum práce a izolace, propad příjmů a ohrožení farmy přinesly hádky a smutek. Dosud pevné manželství utrpělo trhliny. Půjde nakonec slavný pár od sebe?

Navenek si respektovaná herečka Jana Boušková (66) udržuje obvyklou optimistickou masku, ale lehko jí není, zejména ne teď v zimě. Většina činností, které má ráda, se teď nekonají, ještě štěstí, že má kolem sebe kočky a nezkrotné psy Budyho a Buffy, se kterými je aspoň legrace. Milovaná zahrádka je zazimovaná a ztichlá a ztichlá jsou i divadla včetně Národního, kterým sice vláda dovolila hrát, ale fikaně – bez diváků.

Těšit se může na zimní dovolenou s vnoučaty na horách – má už čtyři – ale na svahy Krkonoš budou vyrážet jen s manželem Václavem Vydrou (65).  Jsou to čtyři roky, co měla z lyží tak komplikovanou zlomeninu pravé holeně, že málem přišla

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden