Vydrží manželství další velkou ránu? Půjdou od sebe?

On se stále snaží zachránit farmu, na niž ona už skoro nechodí. Letošek bude pro slavný párr kritický psychicky i finančně. Zvládnou náročnou zkoušku?

Prožili spolu dobré i zlé, ale loňský rok znamenal pro vztah Jany Bouškové (66) a Václava Vydry (65) dost zásadní zlom. Minimum práce a izolace, propad příjmů a ohrožení farmy přinesly hádky a smutek. Dosud pevné manželství utrpělo trhliny. Půjde nakonec slavný pár od sebe?

Navenek si respektovaná herečka Jana Boušková (66) udržuje obvyklou optimistickou masku, ale lehko jí není, zejména ne teď v zimě. Většina činností, které má ráda, se teď nekonají, ještě štěstí, že má kolem sebe kočky a nezkrotné psy Budyho a Buffy, se kterými je aspoň legrace. Milovaná zahrádka je zazimovaná a ztichlá a ztichlá jsou i divadla včetně Národního, kterým sice vláda dovolila hrát, ale fikaně – bez diváků.

Těšit se může na zimní dovolenou s vnoučaty na horách – má už čtyři – ale na svahy Krkonoš budou vyrážet jen s manželem Václavem Vydrou (65).  Jsou to čtyři roky, co měla z lyží tak komplikovanou zlomeninu pravé holeně, že málem přišla

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře