Vyměnila Soukupa za svého expartnera?

Uběhlo jen pár dní od okamžiku, kdy se rozešla s mediálním magnátem, a už má Hanychová doma jiného muže. A tím není nikdo jiný než její ex!

Milostný život AGÁTY HANYCHOVÉ (38) v poslední době připomíná jízdu na horské dráze. Krátce po rozchodu s JAROMÍREM SOUKUPEM (54) si totiž domů nastěhovala svého expartnera!

Krátce po rozchodu modelky Agáty Hanychové (38) s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54) došlo k další zajímavé skutečnosti. Modelka totiž nezůstala dlouho sama, ale aktuálně žije pod jednou střechu se svým expartnerem.

K sobě domů si nastěhovala svého bývalého partnera Miroslava Dopitu (39), se kterým před lety přivedla na svět syna Kryšpína (12). Je snad možné, že se k sobě po letech vrátili a

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden