Můj kousek štěstí

Vymyslela zvláštní jméno! Forejt souhlasí?

Tradiční česká jména Evu zřejmě nenadchla, otázkou ale je, zda jí za to její Tristan jednou poděkuje...

Dělají si legraci? To asi napadlo skoro každého, kdo se dověděl, jak se jmenuje novorozené miminko Evy Burešové (29) a Přemysla Forejta (35).

Nikoli, nejde o vtip. Děťátko dostalo jméno Tristan William Forejt. Jakmile člověk překoná počáteční šok, řekne si, že nápad dát chlapečkovi takové jméno se zrodil v hlavě výstřední herečky a že se tatínek šéfkuchař pravděpodobně stavěl na odpor, ale nic nesvedl. Budete se divit.

„My jsme věděli s Evičkou, že chceme jméno Tristan, protože se nám strašně líbí, a přidali jsme k tomu i Williama, abychom to tak hezky zaoblili,“ vysvětlil dojatý kuchař. Starší hereččin syn, který se narodil ve vztahu s Michaelem Krásným (38), se jmenuje Nathaniel Salvatore Krásný (5). Je zjevné, že si hvězda ZOO potrpí na nevšední jména.

A pro Tristana Williama má i vysvětlení. Jeden z nejodvážnějších rytířů kulatého stolu byl Tristan, jeden z největších dramatiků William. Tak se nám teď ti dva pěkně sešli. Miminko putovalo rovnou z porodnice do domku na Benešovsku, s rozsáhlým pozemkem plným zeleně i rybníčkem.

Pobývat tu bude i Forejtova dcera z předchozího vztahu Stella (7). Seriáloví diváci o Evu nepřijdou, její postava Viky bude do seriálu ZOO prý telefonovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden