Můj čas na kafíčko

Vyřeší manželskou krizi druhé dítě?

Ještě neuběhl ani rok od okamžiku, kdy moderátorka Eva Perkausová (29) porodila syna Killiana a už by chtěla být znovu těhotná.

Jejím snem je mít hned tři děti. Dokáže k tomu ale přemluvit i svého manžela, podnikatele ve stavebnictví, Ivana Hecka (40)?

Manžel Ivan Hecko (40).

Změnila se k nepoznání

Ačkoli dříve žila hodně divoký život a uměla si užívat, vypadá to, že se v mateřství našla. Je to teprve devět mesíců, co porodila prvorozeného syna a už mluví o tom, že by ráda rodinu rozšířila.

„Nijak se tomu nebráním a v dohledné době to je určitě v plánu,“ pochlubila se kráska. Perkausová totiž nechce, aby měly její děti mezi sebou velký věkový rozestup. Kdyby tak zjistila, že je v jiném stavu, měla by z toho velkou radost.

Pracují na druhém miminku?

„S manželem tomu necháváme volný průběh,“ pronesla. Další společné dítě by mohlo oživit jejich manželství, které se údajně v posledních týdnech nacházelo v krizi. Hecko měl na svou manželku často žárlit, a to zejména v okamžicích, kdy sdílela na sociální síti odhalené fotky.

Vadí mu totiž desítky komentujících mužů, kteří ji často chválí na internetu. Ještě k tomu všemu se také jednu dobu povídalo, že Hecko nemá oči jen pro svou manželku. Údajně se měl zakoukat do jisté tajemné brunetky. Perkausová si ale nejspíš může v tomto ohledu oddechnout.

Ačkoli jsme pátrali, se žádnou takovou ženou jsme sympatického Hecka neviděli. Na druhou stranu bychom se ale nedivili, kdyby ho nějaká uháněla. Je to dobře zajištěný muž, který má navíc postavu plnou svalů. A takoví ženy přitahují, a to i ty výrazně mladší. Možná i proto si ho chce Perkausová ještě jednou pojistit.

Sice už jedno dítě má a samozřejmě také svatba je velkým závazkem, ale i tak. V případě rozvodu by totiž měla jisté, že bude mít od Hecka tučné alimenty a ani bez něj nebude ve finanční nouzi. My ale doufáme, že tohle nenastane. Rozvodů a rozchodů bylo v českém showbyznysu v posledních měsících až moc.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden