Moje šťastná hvězda

Vztah Petry Černocké ničí žárlivost

Manžel ji neustále kontroluje

Zpěvačka PETRA ČERNOCKÁ (66) žije s kytaristou JIŘÍM PRACNÝM (63) přes 20 let. Klape jim to jako na začátku, jak si všichni myslí?

Zpěvačka o sebe i po šedesátce stále velmi pečuje a není divu, že i dnes nemá o hromadu nápadníků nouzi. Jak ale na podobné zájemce reaguje její manžel Jiří Pracný? Ten prý proti nápadníkům bojuje hodně netradiční formou.

Své manželce totiž pravidelně kontroluje veškeré její zprávy z mobilu či e-mailu a má její život naprosto pod kontrolou. To ale dělají ti, kteří jsou notoričtí žárlivci! Kontroluje jí všechno Petra si z chování manžela nic nedělá.

Je to právě ona, kdo s nápadem přišel. „Já to mám vymyšlené. Můj mail, adresa i telefon jsou naprosto otevřené mému manželovi. Mně nemůže žádný nápadník nic napsat,“ říká Černocká. Chce tím předejít jakýmkoli žárlivým scénám a podezřením z případné nevěry.

„Mám to zařízené tak, že nemohu být nevěrná, i když nabídky občas jsou,“ dodává. Tímto netradičním krokem prý mezi sebou budují oboustrannou důvěru a skutečnost, že mezi sebou nemají vůbec žádné tajnosti, jejich vztah údajně ještě více posiluje.

To, co jiní považují za šťourání v soukromí, proto považuje za zcela normální. A oplácí tedy zpěvačka muži stejnou měrou? Ne, prý mu prostě věří. Anebo také nemá buňky na všechny ty elektronické záležitosti. To dobře známe.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden