Vztah Petry Černocké ničí žárlivost

Manžel ji neustále kontroluje

Zpěvačka PETRA ČERNOCKÁ (66) žije s kytaristou JIŘÍM PRACNÝM (63) přes 20 let. Klape jim to jako na začátku, jak si všichni myslí?

Zpěvačka o sebe i po šedesátce stále velmi pečuje a není divu, že i dnes nemá o hromadu nápadníků nouzi. Jak ale na podobné zájemce reaguje její manžel Jiří Pracný? Ten prý proti nápadníkům bojuje hodně netradiční formou.

Své manželce totiž pravidelně kontroluje veškeré její zprávy z mobilu či e-mailu a má její život naprosto pod kontrolou. To ale dělají ti, kteří jsou notoričtí žárlivci! Kontroluje jí všechno Petra si z chování manžela nic nedělá.

Je to právě ona, kdo s nápadem přišel. „Já to mám vymyšlené. Můj mail, adresa i telefon jsou naprosto otevřené mému manželovi. Mně nemůže žádný nápadník nic napsat,“ říká Černocká. Chce tím předejít jakýmkoli žárlivým scénám a podezřením z případné nevěry.

„Mám to zařízené tak, že nemohu být nevěrná, i když nabídky občas jsou,“ dodává. Tímto netradičním krokem prý mezi sebou budují oboustrannou důvěru a skutečnost, že mezi sebou nemají vůbec žádné tajnosti, jejich vztah údajně ještě více posiluje.

To, co jiní považují za šťourání v soukromí, proto považuje za zcela normální. A oplácí tedy zpěvačka muži stejnou měrou? Ne, prý mu prostě věří. Anebo také nemá buňky na všechny ty elektronické záležitosti. To dobře známe.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden