Můj kousek štěstí

Z nevinného setkání Václava Postráneckého s Helenou se stala láska na celý život

Můj kousek štěstí

Mladá baletka jen herci ukázala, kde je hospoda, ve které by se mohl po náročném tréninku občerstvit a pak už bez sebe nedali ani ránu

O svém soukromí nikdy příliš nemluvili, kamkoli ale přišli, bylo vidět, že se milují úplně stejně jako v den, kdy se poznali. Velká láska jim vydržela až do poslední chvíle, než je rozdělila zlá nemoc.

Vzít si svou první lásku a prožít s ní víc než půl století, to se podaří opravdu jen málokomu. Jedním z takových šťastlivců byl i herec Václav Postránecký (†75). Jeho budoucí žena Helena (77) ho při prvním setkání zavedla do hospody, kde by se mohl osvěžit, a od té doby bez sebe nedali ani ránu.

Sami říkali, že recept na spokojené manželství nemají. Jediné, co se za tu dobu naučili, bylo, že je důležité radovat se z maličkostí a že velkými slovy a gesty se ve finále nikdy nic nedokáže.

„Myslím, že největší chybou je, když se lidé pokoušejí modelovat partnera ke svému vytouženému obrazu. Pokud si

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden