Můj kousek štěstí

Meryl Streep (73): Z ošklivého káčátka šarmantní labutí

Můj kousek štěstí

Sošku Oscara má doma třikrát.

O první lásku přišla, za tu druhou je vdaná pětačtyřicet let. V každé roli exceluje, ať už v muzikálu Mamma Mia! či v dramatu Sophiina volba.

Rodačka ze Summitu ve státě New Jersey se jako malá domnívala, že na to, aby si uskutečnila sen být zpěvačkou či herečkou, je příliš ošklivá. Když si v roce 1976, tedy v sedmadvaceti letech, troufla přihlásit se na konkurz na hlavní roli ve filmu King Kong, producent zaskřípal zuby a zamumlal, že nechápe, proč mu přivedli takovou ošklivku.

Roli krásné trosečnice Dwan tehdy získala Jessica Lange (74), zdrcená Meryl Streep (73) odešla s tím, že není dost hezká. Ze všeho nejvíc toužila stát se zpěvačkou, slavnou operní hvězdou, rodiče, zejména matka,

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden