Z pařby se zrodila hvězda

Už nepije ani nešňupe

Pařba ve Vegas mu otevřela dveře mezi nejznámější celebrity. Tenhle chlapík neumí žít s jednou ženou, líbí se mu všechny.

Je dítětem přistěhovalců. Narodil se ve Filadelfii matce pocházející z Itálie a otci původem z Irska. Rodiče se hádali, domov postrádal vlídnou atmosféru, a tak Bradley Cooper (47) jako dospívající koketoval s alkoholem. K herectví ho přivedl Sloní muž.

Bylo mu dvanáct, když ten film uviděl. Umínil si, že se jím stane, což také uskutečnil a později ve stejnojmenné divadelní hře slavil úspěch. Kromě rodičovských šarvátek ho trápilo, že ho lidé mají za holku. Měl jemné rysy a vlásky.

„Nikdy nezapomenu na zážitek z kavárny, kde se mě číšnice zeptala, co si dáte, slečno?“ hořekuje. Bylo mu jedenáct a v tom věku se vám nic horšího stát nemůže. Hrál basketbal a rád vařil, ale kam se to všechno hrabalo na čistou radost z herectví. „Věřte si a

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden