Z probrečených nocí synka je Matásek na nervy!

Unavený, rozlítaný a podrážděný! Přesně tak se poslední dobou cítí známý český herec David Matásek (54).

Jeho současná v pořadí už čtvrtá životní partnerka, módní blogerka Eva Lilian Vlachová (28), mu totiž v říjnu loňského roku porodila už čtvrtého potomka, synka Antonína (10 měsíců) a výchova tolika ratolestí si začíná na padesátníkovi pomalu ale jistě vybírat svou daň. Nenaložil si toho David na svoje ramena až příliš? A jak hodlá tuhle zapeklitou situaci vyřešit?

Chce odložit syna a začít si užívat!

Ještě nedávno byl podle všeho z nového přírůstku do rodiny nadšený. „Jsem čerstvý tatínek a je to naprostá bomba, ty děti,“ rozplýval se ještě před půl rokem nad svým zrovna narozeným v pořadí už druhým synem David. Z předchozích tří manželství má ke všemu už dcery Lindu (24) a Marii (9) a syna Benjamina (5). Počáteční euforii tak vystřídaly bezesné noci a hromada plínek. A právě ty by teď nejradši odložil a vrátil se zpátky do svých starých zajetých kolejí. „Už se těším, až Eva přestane kojit. Odložíme mimi k babičkám a vyrazíme na cesty,“ brousí si David zuby zase na nějakou pořádnou jízdu. S Evou, která je o celých pětadvacet let mladší než on, je totiž pojí jedna velká společná vášeň a tou je skútr Vespa, který je vlastně na jedné ze sociálních sítí skoro před třemi lety přivedl dohromady. „Eva projížděla různé kontakty. Našla mě, napsala mi, a když jsme se pak potkali v Praze, bylo to hned jasné,“ popisuje známý herec jejich začátky. Jenže čas už zpátky nevrátí, a tak to vypadá, že si na sebe upletl pořádný bič. Jak ustojí další probdělé noci?

Musí se pořádně otáčet!

Ono uživit tolik dětí nebude ani pro takovou celebri- tu žádná legrace. Sympatický charismatický herec naštěstí nemá momentálně na české seriálové scéně o velké role žádnou nouzi. Pokud ale bude v tomhle zběsilém reprodukčním tempu pokračovat, nezastaví se ani v důchodu. Ještě, že je pro něho, jak on sám bez nadsázky říká, jeho herecká profese zároveň účinnou terapií. Co když ale jeho mladé přítelkyni jeden společný potomek stačit nebude?

reklama
reklama

Komentáře