Z velké kamarádky se stal nepřítel!

Nevěrný manžel už si doma chová dítě, které zplodil s milenkou! Smutné je, že Kociánová byla dříve její nejlepší kamarádka.

Je to jako noční můra. PAVLA TOMICOVÁ (60) přišla v jeden okamžik o nejlepší kamarádku, ale i o manžela ONDŘEJE MALÉHO (56). Zničili jí oba život!

Poslední měsíce jsou pro herečku ze seriálu ZOO Pavlu Tomicovou (60) možná těmi nejsložitějšími v jejím životě. Manžel Ondřej Malý (56) jí utekl za mladší milenkou Kristýnou Kociánovou (37), která mu dokonce před několika dny porodila dítě. Proč má s muži Tomicová takovou smůlu?

Jednu zradu už zažila

Není to poprvé, co Tomicovou muž zradil a způsobil jí velkou bolest. Její první manžel jí utekl za mužem. Tehdy bylo pro herečku hodně složité se s tím vyrovnat. Tehdy se vlastně dozvěděla, že žila s fajn kamarádkou.

I sám její manžel se totiž s faktem, že je homosexuál, jen těžko srovnával. Problémem herečky zase bylo, že vyrůstala až v příliš nádherném rodinném prostředí, a tudíž si nedokázala

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden