Za pobyt v protialkoholní léčebně se rozhodně nestydí

Před několika lety se přiznal, že dochází k psychiatrovi, se kterým řeší svou vášeň pro luxování.

Kamkoli přijde, je ho všude plno. Bohumil Klepl (64) má totiž kromě hereckého i velký vypravěčský talent. Když se začne divákům svěřovat se svými trampotami, je o zábavu postaráno.

Miluje dominantní ženy, pach dezinfekce a neustále luxuje. Ano, oblíbený český herec Bohumil Klepl (64), kterého nyní můžeme vídat v seriálu ZOO, je tak trochu případ pro psychiatra a vůbec se za to nestydí, právě naopak. O všech svých zvláštnostech rád vypráví, a tak není divu, že jej diváci zbožňují.

Zvlášť proto, že jej často vídají ve společnosti jeho dlouholeté kolegyně a dobré kamarádky, herečky Evy Houbové (63). Ti dva si spolu zahráli v báječné filmové komedii Účastníci zájezdu a už mnoho let doslova excelují v úspěšné divadelní hře Líbánky na Jadranu. A pokud je někdo pozve do svého pořadu, má

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden