Můj kousek štěstí

Za Stropnickým dělá tlustou čáru!

Veronika byla vždy plná energie. O část z ní nedávno přišla, ale znovu ji nebezpečně nabírá

Pomalu, ale jistě Veronika Žilková (60) zjišťuje, že život svobodné ženy má své výhody.

Navštěvuje společenské akce a užívá si i přízeň hromady nápadníků. „Můj život znova začíná,“ hlásá do světa plná energie a elánu. Ta tam je opuštěná žena, zlomená rozchodem.

Za hlavu

Manžel Martin Stropnický (65) se s ní po čtrnácti letech manželství rozešel letos v březnu. Prostřednictvím elektronické pošty. A nyní si v daleké Izraeli užívá se svou podřízenou Markétou Horňákovou.

To je bilance, která by otřásla každou. Ani Žilková se s podivným a nečekaným koncem vztahu nevyrovnávala rychle a bezbolestně. Zhubla a nebylo jí do smíchu.

Po jeho boku se hraní věnovala stále méně.

Tomu je ale nyní konec, a jak se zdá, herečka se rozhodla nevydařené manželství hodit za hlavu. Ještě nedávno sice říkala, že žádost o rozvod ona rozhodně podávat nebude, ale jak to tak vypadá, svůj názor nejspíše přehodnotila.

Rozpovídala se totiž o tom, že manželstvím se Stropnickým přijala i jeho příjmení, oficiálně je tedy paní Stropnickou. „Takže se budu před úřady po rozvodu, až proběhne, vracet ke svému rodnému jménu: Žilková,“ říká a zdá se, že v otázce rozvodu má jasno.

A možná už se na něj i těší. Tak či tak, vypadá skvěle, kvůli pravidelnému cvičení má figuru dvacítky a září úsměvy. Jen ať nevěrný manžel vidí, oč přichází.

Po rozvodu se ukáže

Nápadníci, ti ať se vesele hlásí. Už nyní herečka nadšeně vypráví, jak ji poslední dobou muži zásobují pozvánkami na rande. Někteří za pár intimních chvilek s ní nabízejí prý dokonce finanční obnosy. A Veronika, ta už se teď jen směje. A jak se zdá, je jen otázkou času, kdy jí ještě větší úsměv na tváři vykouzlí nový vztah.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden