Za svou lásku vděčí náhodě i nekonečnému seriálu

Sblížili se ve správný čas, díky společné práci i životním peripetiím. Naslouchali si, byli si oporou, Jeden druhému zkrátka spadl z nebe.

Herečtí kolegové se sblížili díky společné práci a stali se pro sebe oporou v náročných časech. Jako šťastní manželé oslaví letos už čtyři roky. Do vínku dostali velkou dávku talentu, zprvu to ale vypadalo, že jej oba uplatní ve zcela jiném než hereckém směru. Martin Trnavský (52) a Barbora Munzarová (50) byli nadaní na sporty a měli shodnou představu o tom, že vystudují Fakultu tělesné výchovy a sportu.

Nakonec oba šťastné náhody přivedly ke studiu herectví, které je následně také svedlo dohromady. Martin Trnavský vyrůstal v Brně, maminka byla sekretářka, tatínek učitel matematiky a tělocviku.

Svého syna tedy už odmalička vedl ke sportu. Hrál tenis, házenou, zkoušel horolezectví i lyžování. V osmnácti letech se ale

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden