Moje šťastná hvězda

Zachrání Brzobohatým adopce manželství?

Moje šťastná hvězda

Daniela Brzobohatá mluví o společných dětech prakticky od té doby, co spolu začali chodit. Být maminkou si přeje tak moc, že se prý nebrání ani adopci.

Tolik touží po miminku, ale těhotenství se zdá být stále v nedohlednu. Zjistí snad krásná Daniela Brzobohatá (45) s Ondřejem Brzobohatým (40), že je adopce jediné řešení?

Sympatická moderátorka Daniela Brzobohatá (45) je už skoro dva roky zamilovaná do hudebníka Ondřeje Brzobohatého (40). Od začátku cítí, že je to ten pravý, a nechce si ani představovat, že by jí to s ním nemělo vyjít. Prožívá lásku, kterou nikdy nezažila, v břiše jí poletují neposední motýly.

Trochu tak ztrácí pojem o čase a možná ani tolik neřeší, že jí bylo před pár měsíci pětačtyřicet, a pokud stále sní o založení rodiny, má ten nejvyšší čas. Přestali snad s Brzobohatým na miminku pracovat proto, že se brzy

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden