Zachrání jejich vztah třetí dítě?

Snoubenec si ji prý odmítá vzít a ve vzduchu se navíc opět vznáší otázka nevěry. Vyřeší jejich problémy další dítě, nebo přece jen dojde na rozchod?

Vztah s ONDŘEJEM RANČÁKEM (37) je jako na houpačce. Jednou je ANETA KREJČÍKOVÁ (31) nahoře, bohužel se ale zdá, že jeho vinou dost často spíš dole. Proč to známá herečka trpí?

Pro hvězdu seriálu Ulice si osud přichystal další zkoušku. Se svým tělocvikářem Ondřejem Rančákem (37) vychovává Aneta Krejčíková (31) syna Bena (3) a dceru Antonii (2), už jen to není samo o sobě žádná procházka růžovou zahradou.

Do toho se ale musí ještě neustále obávat, zda si její partner zase nedopisuje s jinými ženami, což na něho prasklo před několika lety. Ovšem ani poté, co dokázali všechno překonat, to nebyla žádná idylka. Poslední partnerskou krizi pár řešil početím potomka. Je něco takového

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden