Můj kousek štěstí

Zachránila Miroslava Šimůnka, sen mu nesplní

Nevrátí se proutník?

Herec ze seriálu Dobré zprávy Miroslav Šimůnek (44) se bude brzy ženit. S půvabnou tmavovláskou, Alicí Tobiášovou (47), se kterou bydlí v Brně, se vezmou v zahraničí.

Pro oba to bude druhá svatba, má se konat „s vyloučením veřejnosti“. Možná i proto, že herec nechce, aby mu novináři připomínali minulost.

Tobiášová mu totiž před lety zachránila život. Šimůnek byl závislý na lécích, ona ho donutila nastoupit do léčebny a motivovala bojovat. Přiznává, že bez ní by byl dnes mrtvý.

Děti? Zapomeň!

Přesto podle jeho známých uvnitř sebe svádí obrovský boj. Na jedné straně žena, kterou miluje, a se kterou je mnoho spojuje. Na straně druhé touha po vlastních potomcích.

Alice v rámci své práce v nadaci pomáhá dětem. Vlastní už mít prý nebude.

V jednom rozhovoru se nechal slyšet, že by chtěl nejméně dvě děti. Jenže k tomu nedojde. Tobiášová si uvědomuje, kolik jí je let. S Šimůnkem tak vychovávají jejího dospívajícího syna z prvního manželství.

A tak to zřejmě i zůstane, pokud si Mirek nenajde jinou. V minulosti randil s řadou krásných modelek, například s finalistkou České Miss Adélou Vartovou (40) a před časem přiznal, že měl klidně i tři holky denně.

Manželku podváděl

Pokušení je přítomné i v Dobrých zprávách. Vždyť má kolem sebe takové krásky, jakými jsou Sára Rychlíková (24), Natálie Halouzková (22) či Ivana Korolová (33). Zatím se snaží být věrný a „hříšné“ myšlenky zahání prací – kromě seriálu hraje v divadle, prodává reality u nás i ve světě, založil uměleckou agenturu i e-shop.

Otázka ale je, jak dlouho to herci, který se mihl v bondovce Casino Royal, vydrží. Vždyť i první manželku Danielu (42) prý podváděl. A touha po vlastním dítěti může nakonec převážit nad vděkem i láskou k Alici.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden