Začínají se navzájem odcizovat?

Když byl herec Martin Preiss (48) před pár lety na dně, jeho manželka Martina Preissová (45) ho nenechala na holičkách.

Není tajemstvím, že Martin se dlouhodobě potýkal se závislostí na alkoholu a trpěl depresemi. Několikrát skončil v léčebně. Trvalo dlouho, než se skutečně vyléčil, nikdy ale nebude mít zcela vyhráno. V roce 2017 začal žít nový život a zatím se drží, jak se jenom dá.

Za podporu vděčí především své ženě, která se mu věnovala nejvíc, i když to pro ni nebylo ani trochu jednoduché. To koneckonců uznali i Martinovi rodiče, Viktor (73) a Jana (73) Preissovi. Herečka je sama
ráda, že její muž má temné období už za sebou a začal fungovat víc jako samostatná jednotka.

Konečně má víc prostoru

Už ho nemusí tolik hlídat, i když se o něj pořád bojí, nikdy totiž nemůže vědět, jestli se to znovu nevrátí. Našel si skvělou práci a vypadá to, že jsou po letech zase spokojení. A Martina se podle toho zařídila.

Kromě seriálu Slunečná, ve kterém hraje jen menší vedlejší roli, kývla také na nový seriál Anatomie života. Tam má jako

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden