Zamiloval se do té nepravé!

Sympatický herec MAREK LAMBORA (25) a EVA BUREŠOVÁ (27) jsou hlavní představitelé úspěšného seriálu Slunečná. Vždycky byli nerozluční, ale nyní se mezi ně dostal někdo třetí a Lambora to nezvládá.

Velmi úspěšný herec Marek Lambora (25) byl vždy zvyklý na to, že ho jeho fanoušci spojovali a dávali dohromady s jeho krásnou a talentovanou kolegyní Evou Burešovou (27), se kterou je už rok tráví čas v jednom kuse. Spekulacím o románku s kolegyní se smál, ale nevyvracel je. Asi doufal, že by se mohly stát skutečností.

Byl do ní blázen!

I přesto, že spolu donedávna vycházeli, před nějakým časem se všechno rázem změnilo. A to k horšímu, hlavně pro Marka. Není žádným tajemstvím, že se Burešová Markovi moc líbí a on by si dokázal představit s ní žít.

Už několikrát se spekulovalo, zda spolu nemají tajný románek. Objevilo se sice několik jejich kolegů, kteří tento fakt potvrdili, nicméně bez důkazů. Mezitímco se Eva snažila všem vysvětlit, že mezí ní a mladým hezounem nic není, on si prý dál o ní tajně snil.

„S Evou se mi pracuje dobře, je to skvělá kolegyně a jsem rád, že si rozumíme i mimo kamery,“ rozplýval se přednedávnem.

Má smůlu!

Sny se rázem rozplynuly a jednoho dne mu vyprchala i ta nejmenší naděje, kterou měl. Zpěvačka a herečka si totiž našla někoho jiného, s kým je údajně moc šťastná. Tím šťastlivcem je šéfkuchař Přemek Forejt
(33).

Jsou spolu už nějaký ten pátek a zatím to vypadá, že se jim daří a vše je zasypané růžovými kvítky. Jen Lambora se s tím musí vypořádat, což mu moc nejde. Nejvíce ho má štvát, že se ho Burešová už tolik nevšímá, jako tomu bylo dřív.

Myslí jen na ni?

Je tak zamilovaný, že odmítá a ignoruje všechny okolo. Ze začátku to každého děsilo, neboť prý nikdy takový nebyl. „Byl to šok. On byl vždy takový usměvavý a se všemi si rád povídal, teď nic. Láska dělá divy,“ prohlásil jeho kolega.

Spekulovalo se i o tom, zda mladého českého herce nepřitahuje stejné pohlaví. Byl totiž od žen natolik odříznutý, že se toto téma probíralo i v zákulisí Slunečné. Nakonec se ale ukázalo, že to tak není a vše dělal jen kvůli Evě.

Chce ji pro sebe?

Kdyby Lambora chtěl, tak by mohl mít na každém prstu jinou. On ale zjevně stále doufá, že vše pro něj dobře dopadne a Burešovou jednoho dne uloví. Teď to zrovna ale tak nevypadá.

Sám se svému okolí měl svěřit, že mu dělalo problém udržet dobrou náladu, když se natáčel silvestrovský speciál show Tvoje tvář má známý hlas. Tam si totiž porotci ve složení EvaBurešová, Aleš Háma (47) a Ondřej Sokol (49) pozvali hned několik hostů.

A mezi nimi byl i Marek s Přemkem. Mladému sympaťákovi prý vadilo, jak na sebe pořád koukali, smáli se a jeho si vůbec nevšímali. Jak je vidět, špatně to celé nese a vše myslí nejspíš vážně. Co ale bude dělat? To je ve hvězdách. Všichni tiše doufají, že mu co nejdříve růžové brýle spadnou

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden