Zaplála mezi nimi znovu stará vášeň?

Stará láska nerezaví. Bývalý herecký pár spolu točí populární seriál a oba si náramně rozumějí. Mohou se z nich opět stát životní partneři?

Exmanželé Dana Batulková (62) a David Prachař (62) už mají léta mnohem mladší partnery. Zášť, alespoň na povrchu, už pominula, a dokonce se zdá, že si opět rozumějí. Zasahuje jim Slunečná do jejich dnešních vztahů? A může mezi Danou a Davidem vzniknout zase něco nového?

Možná je to tím, že od definitivního rozvodu herečky Dany Batulkové (62) a herce Davida Prachaře (62) uplynulo už více než sedmnáct let, ale ze svého účinkování ve Slunečné nedělají ani jeden velkou vědu. Ona hraje manželku starosty Lídu Vackovou, on hraje jejich souseda Leoše Kratinu – podle scénáře spolu mají utajeného syna, jehož hraje Jan Plouhar (38).

Před kamerou spolu dlouho jenom konverzovali, což nepředstavovalo nejmenší problém, jsou koneckonců profíci a dávné nepřátelství vychladlo. Mnohem víc oba trápilo, když bylo natáčení kvůli viru několikrát přerušeno, některé scény se rušily, jiné odkládaly. Jenomže už z podstaty věci bylo jen otázkou času, kdy vzájemné dialogy přestanou stačit a scenáristé jim napíší nějakou „ostrou akci“.

A skutečně: její intrikánská a pramálo sympatická Lída se, světe, div se, stala opět milenkou souseda Leoše, a o fyzické kontakty tudíž není nouze. Na obou přitom bylo prý v pauzách znát, že z toho mají prazvláštní pocity, Dana nějakou dobu raději

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden