Zaplála mezi nimi znovu stará vášeň?

Stará láska nerezaví. Bývalý herecký pár spolu točí populární seriál a oba si náramně rozumějí. Mohou se z nich opět stát životní partneři?

Exmanželé Dana Batulková (62) a David Prachař (62) už mají léta mnohem mladší partnery. Zášť, alespoň na povrchu, už pominula, a dokonce se zdá, že si opět rozumějí. Zasahuje jim Slunečná do jejich dnešních vztahů? A může mezi Danou a Davidem vzniknout zase něco nového?

Možná je to tím, že od definitivního rozvodu herečky Dany Batulkové (62) a herce Davida Prachaře (62) uplynulo už více než sedmnáct let, ale ze svého účinkování ve Slunečné nedělají ani jeden velkou vědu. Ona hraje manželku starosty Lídu Vackovou, on hraje jejich souseda Leoše Kratinu – podle scénáře spolu mají utajeného syna, jehož hraje Jan Plouhar (38).

Před kamerou spolu dlouho jenom konverzovali, což nepředstavovalo nejmenší problém, jsou koneckonců profíci a dávné nepřátelství vychladlo. Mnohem víc oba trápilo, když bylo natáčení kvůli viru několikrát přerušeno, některé scény se rušily, jiné odkládaly. Jenomže už z podstaty věci bylo jen otázkou času, kdy vzájemné dialogy přestanou stačit a scenáristé jim napíší nějakou „ostrou akci“.

A skutečně: její intrikánská a pramálo sympatická Lída se, světe, div se, stala opět milenkou souseda Leoše, a o fyzické kontakty tudíž není nouze. Na obou přitom bylo prý v pauzách znát, že z toho mají prazvláštní pocity, Dana nějakou dobu raději

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře