Zatím se páreček škrtí jen jako...

Jestli je ten Ondřej fakt galantní, dlouho otálet s prstýnkem nebude!

Tahle nová, čerstvě zamilovaná dvojice to tedy nemá jednoduché. V hledáčku médií jsou nonstop. A vytahuje se špína na něho, leccos se podsouvá i jí. Bude to „hustý“...

Krásná moderátorská hvězda Daniela Písařovicové (43), věhlasný herec a muzikant Ondřej Brzobohatý (39) ze slavné rodiny. On opustil královnu krásy, vzal si ji, měli děti a jestli neumřeli, tak žijí dodnes... Také při čtení těchto řádků trpíte nejistotou?

Je k ní poměrně dost důvodů. Pomineme-li rušivou přítomnost paparazzi na každém kroku, jsou tu fakta, která šance na nekonečně pevný svazek povážlivě snižují. On dvakrát rozvedený, ona příliš dlouho bez partnera a po hlavě se vrhající do soužití s chlápkem s pověstí milovníka, ať už si pod tím představíte cokoli.

Dychtivost Daniely Písařovicové (43) je až dojemná. Fotodokumentace z jejich nedávné návštěvy filmového festivalu v Karlových Varech zobrazuje především JEJÍ vášnivou lásku a touhu. Ondřej Brzobohatý (39) vypadá sice také šťastně, o tom žádná, řekli by v Podkrkonoší, ale je za jeho gesty dostatek opravdového a hlavně trvalého citu?

Jedno z nejvýraznějších gest při akci ve Varech vzbudilo poprask – chytil milou Danielu za krk celou rukou. Smála se tomu, on se smál, všichni se smáli. Pak společně odcházeli, on jí dal svou bundu proti večernímu chladu a byli jen a jen spolu.

Ano, byl to sice jenom „fór“, přesto je z něho cítit agrese, převaha, snad i nedostatek respektu. Možná je Daniela připravena vydržet i víc, než to. Je to její životní šance i jako ženy, která touží po dítěti.

Do karet jí hraje skutečnost, že Ondřejova matka Hana Gregorová (69) se jeví jako její velký spojenec. Skutečnost, že syn má o čtyři roky starší dámu, ji nechává přirozeně chladnou, vždyť ona sama má zajíčka mladšího o 32 let.

Tady proto žádný problém nebude. Počkejme si však na to, až si se seběvědomou novinářkou budou chtít vyměnit názory na nějakou podstatnou životní maličkost. Uvidíme...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden