Zavinil si rozpad manželství?

Není tajemstvím, že rocker Pepa Vojtek (54) se před nedávnem prořekl o něčem, o čem asi neměl. Veřejně přiznal, že pravidelně každé pondělí dochází do bytu manažerky Veroniky Šimůnkové (33), ale údajně šlo jen o pracovní schůzky.

Proč o těchto pracovních schůzkách ale neřekl své manželce Jovance (39)? Ta o jeho pravidelném pondělním rituálu neměla ani ponětí a bylo vidět, že jí to nemile překvapilo. Jednu chvíli se Vojtek dokonce bál, že se s ním Jovanka nechá rozvést. Svou ženu zná a ví, že něco takového je pro ni velká rána. I když se neustále hájí tím, že s Veronikou nic neměl.

Proběhla drsná hádka

Když celá tahle kauza vyšla najevo, Jovanka se s Pepou údajně dost drsně pohádala. Dožadovala se, aby jí řekl pravdu, a jestli s tou ženou něco měl, ihned jde podat rozvodové papíry. Není divu, že Vojtek zatloukal, jak jen se dalo. Situace pro něj byla vážná, nicméně se zdálo, že Jovanka mu jeho nevinu uvěřila.

Přeci jen měl celkem dobré argumenty, na které Jovanka neměla moc co říct. Zdá se ale, že jí celá situace pořád vrtá hlavou a také se podle toho chová. Ale přece věděla, koho si bere, Pepa nikdy nebyl vzor ctnosti.

Úplně ho ignoruje

Jovanka se k Pepovi začala chovat prý velmi chladně. Dřív byla vlídná a starala se o něj, když přišel po celém dnu unavený z práce. Točila se kolem něj a připravovala mu jídlo, starala se o něj jako každá správná manželka. Teď ho ale údajně ignoruje a nemá si s ním co říct. Vojtek poznal, že se něco děje, ale když se o tom se svou ženou snaží mluvit, vždy vytáhne jeho nevěru.

Co se k ní doneslo?

Zdá se, že manželé se nachází v začarovaném kruhu. Proslýchá se, že se k Jovance dostalo něco, co nejspíš nemělo. A to potvrzení o tom, že Vojtek jí měl být s Veronikou nevěrný. Jakýsi neznámý zdroj jí prý sdělil, aby si svého manžela více hlídala, že za jejími zády si údajně užívá s jinou ženou. To Vojtkovou zasáhlo natolik, že ani neví, jak to s Pepou začít řešit. Z celé situace je jí údajně zle a neví, zda věřit manželovi, nebo lidem ze svého okolí. Říká si, proč by jí ti lidé měli potřebu vůbec lhát?

Dokáže se ubránit?

Až Jovanka celou situaci promyslí a nasbírá další potřebné důkazy, je jasné, že semezi manželi strhne velká a nepříjemná hádka.Otázkou však je, jak to zvládnou a zda se Vojtek dokáže ubránit, nebo jeho druhé manželství skončí také v troskách.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden