Zažije s ním Lucie Vondráčková nakonec pohádkovou svatbu?

Rozhoupe se Polívka k tak vážnému kroku?

Pějí na sebe jen chválu a zdá se, že není síla, která by je rozdělila. LUCIE VONDRÁČKOVÁ (42) vedle ZDEŇKA POLÍVKY (24) jen kvete. Co bude ale dál?


Sportovec Zdeněk Polívka (24) nedávno přiznal, že i když s Lucií  Vondráčkovou (42) nebydlí, je u ní velmi často. Dokonce už si stihli pořídit společného psa – fenku Ditu, kterou zpěvačka zachránila. A kdyby si prý mohl vybrat večeři s jakoukoli celebritou na světě, zvolil by svoji partnerku.


Z jeho slov je jasně patrné nejen to, že zpěvačku opravdu miluje. Ale také k ní vzhlíží. Ona se díky němu může cítit mladší. A samozřejmě ji to také musí velice těšit, protože ne každá žena v jejím věku se může chlubit tím, že je do ní zbláznění svalnatý zajíček.


Zápasník zatím nemá na rodinu ani pomyšlení.

Bude věk stále jen číslo?

V zákulisí českého showbyznysu se povídá, že by ji Zdeněk mohl brzy požádat o ruku. Spekuluje se, že by zřejmě řekla ano. Jejich vztah je totiž v podstatě dokonalý. Nejen proto, že se milují. Ale díky jeho nízkému věku si může být zpěvačka téměř jistá, že na ni nebude tlačit s dětmi.

Sám má teď hlavou plnou kariéry a doma potřebuje především klid. A zřejmě ani po ní nebude chtít, aby seděla doma a starala se o zázemí, což požadoval její exmanžel, hokejista Tomáš Plekanec (40). Jediné, co hraje proti nim, je již zmíněný věk. Až bude Vondráčkové šedesát, Polívka oslaví 42. narozeniny a bude stále na vrcholu sil.

Zvládnou to ustát?

Otázka tak je, jestli pro něj může být v té době stále atraktivní. Třeba ale udělají dohodu, že si sportovec časem může najít nějakou „kamarádku“. Sice se říká, že věk je jen číslo. Na druhou stranu to ale postupem času může vypadat, že mladý muž doprovází svoji maminku. Asi nic, po čem by Vondráčková toužila...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden