Zdá se, že brzy dostane nůž na krk!

Bývalý barman a poté rázem úspěšný herec známý nejen ze seriálu Vyprávěj, Jaromír Nosek, bere život s nadhledem, což dokázal nedávno, když se dvakrát nerozmýšlel a dal se na zedničinu, aby si v době pandemie, která většinu umělců zle trápí, jelikož nemohou být dostatečně aktivní, vydělal na živobytí.

A získané peníze pak záhy s lehkým srdcem vydal za zimní exotickou dovolenou v teplém Egyptě. Vzal s sebou přítelkyni Zuzanu Hasalíkovou (30), pohlednou letušku, která s ním sdílí mimo jiné vášeň pro květiny. Nosek je jejich nadšeným pěstitelem, má jich doma prý asi osmdesát.

S tím obličejem se neztratí

Vrhl se na botaniku a dost možná, že to byl jeden z důvodů, proč rozdílné zájmy jeho manželství s barmankou Ivanou v roce 2016 po pěti letech skončilo. Teď je spokojený a nikam se evidentně nežene. Až bude zase pro herce práce, jistě se nějaká role najde.

Nosek je totiž typově tak zvláštní „zjev“, že po něm režiséři rádi sáhnou, když potřebují herce s obličejem, v němž tušíte nějakou lumpárnu, nebo se divák má alespoň ošívat nejistotou. Hrál i homosexuála v Účastnících zájezdu, což mu při opětovném uvedení filmu v televizi dělá prý obvykle na veřejnosti dva tři dny problém. Nechal si kvůli tomu narůst vousy, ale marně.

Půjde do toho znovu?

Pro založení rodiny se tedy může Jaromír Nosek rozhodnout klasickou cestou a tahle otázka je pro něho stále žhavějším tématem. Jaromírovi rodiče mají sice prý už tři vnoučata od jeho sestry, ale… „Moje slečna by chtěla. Včera už prý bylo pozdě,“ přiznává herec.

A téměř jako povzdech působí, když dodá, že ona „to má ještě spojené v jednom balíčku, že by ráda dostala snubní prsten.“ Jaromírovi tak zřejmě nakonec nezbude, než zkusit štěstí podruhé…

Nestaví se k tomu s velkým nadšením, protože si instituci zvanou manželství už jednou neúspěšně vyzkoušel. Ale s bývalou ženou jsou prý stále přátelé, ve zlém se nerozešli. Alespoň v tom je ta zkušenost pozitivní.

reklama
reklama