Moje šťastná hvězda

Žhavý románek s Polívkou?

Sama má v současné době randit s kolegou, zdá se však, že její srdce touží po něčem jiném!

Herec VLADIMÍR POLÍVKA (33) je sice zadaný, ale šušká se o něm, že i tak rád dopisuje jiným ženám. Teď se zdá, že po něm touží kolegyně NATÁLIE HALOUZKOVÁ (22). Skončí s ním v posteli?


Už nějakou dobu se povídá, že Natálie Halouzková (22) randí s kolegou z Dobrých zpráv Janem Fantou (27). Pokud to je ale pravda, pak je to nejspíš jen převozník.  Tedy muž, který je pouhou náhradou za opravdovou lásku.


Vypadá to, že je do něj zamilovaná


Říká se totiž, že herečka je tajně zamilovaná do Vladimíra Polívky (33). I s ním hraje v Dobrých zprávách a nedávno se rozplývala, jak to bylo úžasné. Tvrdila, jak bylo skvělé s Polívkou natáčet a okamžitě si začali skvěle rozumět. A není se čemu divit. Charismatický herec patří k největším hezounkům českého showbyznysu.


Momentálně má partnerku


Chodí však s provozní jedné z pražských restaurací Magdou. Oba se snaží střežit si své soukromí. Přesto se o ní ví, že dříve chodila například s fotbalistou Martinem Feninem (36).  Polívka o ní zase říká, že je ženou do nepohody, kterou vždy hledal.


Zamilovat se do něj měla během natáčení.

Pro Halouzkovou tak nejspíš nebude snadné ho jeho partnerce přebrat, ačkoli je velmi půvabná a má spoustu ženských zbraní. Ještě k tomu, když si hercovu partnerku zamilovala i jeho maminka, známá herečka Chantal Poullain (66). A to je samozřejmě pro oba důležité, protože právě s ní má Vladimír Polívka dlouhodobě hezký vztah.

Má za sebou bouřlivý rozchod

Na druhou stranu, s jednou ženou v minulosti už se měl herec ženit a nakonec z toho byl bouřlivý rozchod. Na mysli máme jeho vztah s modelkou a moderátorkou Karolínou Krézlovou (35). I když je tedy někdy jeho vztah vážný, neznamená to, že se nerozpadne.

Tím spíš, když ho nedávno ještě napadla jistá silikonová kráska Zdeňka „Lulu“ Černá (41), že ji přes sociální sítě zval na rande, a dokonce tvrdí, že není jediná, které psal podobné zprávy. Polívka se sice brání, že to jsou pomluvy, ale samozřejmě jen oni dva vědí, jak to celé ve skutečnosti bylo.

Nebojí se mluvit o tom, co má ráda

Každopádně to ale vypadá, že pokud je skutečně Halouzková do hereckého kolegy zamilovaná, odloudit od jeho partnery by ho klidně mohla. Polívka by jí navíc jako již zkušený muž, který měl v životě jistě mnoho partnerek, mohl vyhovovat i jako pouhý milenec.

Halouzková se totiž před časem svěřila, že si muž a žena v posteli ne vždy umějí vyhovět. A od té doby se šušká, že cílí na starší muže. A to také Polívka splňuje. Tak uvidíme, jak to celé dopadne. V redakci jsme se ale shodli na tom, že by jim to spolu slušelo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden