Můj čas na kafíčko

Zdá se, že Lucie Borhyová našla toho pravého

Nejenže spolu bydlí, ale dokonce si ji oblíbila i jeho rodina.

Spokojený vztah s výrazně mladším partnerem, právníkem Michalem Smečkou (34), prožívá už několik let moderátorka televizního zpravodajství Lucie Borhyová (44).

Ačkoli jeho detaily úzkostlivě tají, v nedávném rozhovoru se přece jenom trochu rozpodívala.

Rozhodně je to mezi nimi vážné
A jasně tím naznačila, že nejsou jen kamarádi, kteří se navštěvují, ale plnohodnotný pár. „Rozhodně to není vztah na dálku, protože bydlíme společně v Praze a do Brna jezdíme s partnerem za jeho rodinou,“ vysvětlila Borhyová. A není divu, že ji tak fanouškové v poslední době zahrnují otázkami, zda je Smečka ten pravý.

Bude brzy svatba?

A pokud ano, kdy si konečně dovede Borhyovou k oltáři. Ta se ale evidentně do manželství nehrne. „Já jsem spokojená tak, jak to je, a nechci to zakřiknout,“ prozradila s tím, že to takhle vyhovuje oběma.

Pravdou je, že v minulosti muži opakovaně požádali moderátorku o ruku a nasadili jí na prsteníček prsten, nakonec ale před oltářem ani jednou neskončila. Jako každá žena ale určitě s ní o tom, že si oblékne krásné bílé šaty a stane se nevěstou.

Uvidíme tedy, jestli brzy vezme mladší právník osud do svých rukou a Borhyovou požádá o ruku. Jelikož ona Smečku miluje, dá se očekávat, že mu řekne „ano“ a svatbě se nebude bránit. Konečně totiž prožívá vztah, který jí nekomplikují bulvární novináři.

Ani sympatický Michal Smečka o slávu rozhodně nestojí a raději si se svou partnerkou užívá klidných chvil v soukromí. A když už se přece jen někde společně objeví, je to spíš světlá výjimka potvrzující pravidlo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden