Zhroutil se jí další z mnoha snů?

Oči pro pláč zbyly MARIANĚ PRACHAŘOVÉ (28). Není to tak dávno, co si pochvalovala, že je součástí seriálu Dobré zprávy. Ten teď ale končí...


Před časem se nechala Mariana Prachařová (28) slyšet, že je vděčná za to, že může být součástí seriálu Dobré zprávy. „Roky mi chybělo zase někde hrát,“ prozradila na sociální síti s tím, že si práci pro televizi Prima velmi užívá. Kromě toho se prý velmi dobře cítila v partě lidí, se kterými seriál natáčela.


Tomu všemu je ale nyní konec. Vedení televize totiž potvrdilo, že Dobré zprávy končí a pokračování se nechystá. Důvodem má být hlavně nízká sledovanost. Projeví se to nějak na její křehké duši?


Ať se snaží sebevíc, stále se jí nedaří prorazit.

Psychické problémy

Už roky se totiž proslýchá, že ji trápí pocit méněcennosti. Údajně ji mrzí, že ze slavné rodiny je ona tou, která je nejméně úspěšná. Zatímco jejímu bratrovi Jakubu Prachařovi (39) se pracovní nabídky jen hrnou, ona spíše profituje ze sociálních sítí.

O slávě jejích rodičů Dany Batulkové (64) a Davida Prachaře (63) snad ani nemusíme vyprávět. Otázkou zůstává, jestli Mariana teď opět nespadne do psychických problémů. Herečka se netají tím, že v minulosti musela navštěvovat psychologa a trpěla poruchou příjmu potravy.

Ještě není z nejhoršího venku?

Tu nejspíš nemá pořád ještě vyřešenou, protože si nelze nevšimnout, že je čím dál tím hubenější. Podle našeho zdroje se už nyní na Primě připravuje další nový seriál, nicméně není jasné, jestli i tentokrát dostane Prachařová prostor.

Pravděpodobně se tak bude muset spolehnout na výdělky ze sociálních sítí. V poslední době také často cestuje po světě se svou maminkou Danu Batulkovou a není úplně jasné, kdo všechny tyto finančně nákladné cesty platí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden