Jaké je tajemství manželství Barbry Streisand? Vzájemná laskavost!

Oba už na vztahy nevěřili. Navzájem se přesvědčili, že na lásku nikdy není pozdě.

Letos oslavila legendární americká zpěvačka a herečka Barbra Streisand (80) významné jubileum. I se svým druhým manželem už je pěkně dlouho, brzy to bude čtvrt století.

Její příběh je skoro neuvěřitelný s ohledem na to, čeho dosáhla. Barbra Streisand (80) neměla šťastné dětství. Styděla se, v kolektivu se neuměla prosadit, hlavně prý kvůli svému vzhledu.

Skutečného otce si vůbec neužila, zemřel, když jí byl jeden rok. Otčím byl citový manipulátor a matka jí také moc odvahy do života nedodávala. Tvrdila, že Barbra není atraktivní na to, aby si dokázala splnit své sny o hudební kariéře.

Napřed úspěch, pak i svatba

Nezvyklé křestní jméno zpěvačky vzniklo tak, že si ho změnila z původního Barbara. Stalo se tak v osmnácti letech. Přiznala, že

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden