Můj kousek štěstí

Žižkovský matador to nevzdá! Dokonce je znovu zamilovaný

Můj kousek štěstí

K herectví ho přivedla platonická láska ke krásné herečce, chtěl jí být nablízku.

Celý život miloval sport, posiloval, a často proto dostával role drsných chlapíků. Oženil se čtyřikrát, o svou poslední lásku přišel před třemi lety.

Získával často role svalovců a ranařů. Bylo to díky jeho vypracovanému tělu, které ve volném čase trénoval i vzpíráním. Věnoval se také boxu a plavání.

Jiří Krampol (85) se narodil v Buštěhradě nedaleko Prahy, rodiče tu totiž byli právě na dovolené u příbuzných. Bydleli však v Praze na Vinohradech, poblíž kina Slavia.

Bydlení ve vyhlášené čtvrti i vlastní služebnou si rodiče mohli dovolit, tatínek herce udělal skvělou kariéru u firmy Baťa a už v osmadvaceti letech byl šéfem aranžérů pro celou Evropu. Uměl

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden