Zjistí brzy, že ji další chlap podvádí?

Na nic nemá čas, ani na svého muže. Jakub Nvota prý ale dlouho nevydrží na jednom místě. Zůstanou Tereze Kostkové nakonec opět jen oči pro pláč?

V minulosti už jednu podobnou křivu zažila a teď se šušká, že se historie opakuje. TEREZA KOSTKOVÁ (46) údajně znovu žije s mužem, který jí není věrný. Co je na tom pravdy?

Prakticky celé léto Tereza Kostková (46) točila na Moravě nový seriál Pálava. Do toho jezdila do Prahy a také do Bratislavy hrát v Hamletovi. Na rodinu moc času nezbývalo. Manžel Jakub Nvota (44) z toho nemohl být příliš nadšený. Na svůj věk vypadá herečka a moderátorka sice skvěle a geny maminky Carmen Mayerové (77) se nezapřou.

Ovšem naštvaný nebo nudící se chlap, který marně čeká na svou manželku, dokáže udělat pořádné skopičiny. Nakonec, herečka si to už v minulosti zažila a jistě by to nechtěla opakovat. Je pro to ale ochotná vůbec něco udělat?

Notorický záletník ji podváděl

Do prvního manžela, shodou okolností také divadelního režiséra Petra Kracika (64), se bláznivě zamilovala. I když ji tenkrát před dvakrát rozvedeným proutníkem její okolí varovalo, nikoho neposlouchala a po hlavě skočila do manželství. Zřejmě s vidinou, že

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden