Zpívala o tom, že jí popletl hlavu a k tomu hrál na piano

Marcela Holanová (69) vystudovala střední ekonomickou školu, ale už tehdy podvědomě cítila, že ji daleko víc než cokoli, co se ve škole dověděla, zajímá zpívání.

Již v té době studovala soukromě zpěv. S kariérou začínala v sedmdesátých letech minulého století. Než přišla popularita, nějakou dobu to trvalo. "Víte, že některé zpěváky, kteří díky moderním soutěžím rychle vylétli a zase rychle zapadli, docela lituji?" říká zrzka s nezaměnitelným hlasem.

"Já jsem to sice měla těžší, že jsem zpívala po barech, jezdila s kapelami a nikdo mne prakticky v té době neznal, ale zase jsem

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden