Můj kousek štěstí

Zpočátku se ho bála, nakonec mu ale zcela podlehla

Můj kousek štěstí

Dlouho byla v roli milenky, až po dlouhých šesti letech měla svého osudového muže jen pro sebe. A dnes je ráda, že byla trpělivá…

Jejich láska začínala velmi pozvolna a pak už vášeň nemohli zastavit, i když věděli, že tím ubližují mnoha lidem ve své blízkosti. Ovšem ani po letech nelitují toho, že se do vztahu rozhodli jít po hlavě.

Její nevinný výraz, velké hluboké oči, dlouhé, hnědé vlasy a štíhlé nohy, které tak ráda ukazovala v minisukních, zamotaly hlavu mnoha mužům. Ne nadarmo se jí říkalo semaforský sexsymbol.

Miluše Voborníková (74) přesto dodnes říká, že ačkoli byla tajným snem opačného pohlaví, ve skutečnosti se jí tolik mužů nedvořilo. A co se týče kolegů z divadla Semafor, tak

Zbývá vám 93% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden