Brzobohatý seknul s herectvím! Kvůli manželce?

Herec a muzikant Ondřej Brzobohatý Gregor (33) se rozhodl k radikálnímu kroku! Nejen, že si v létě před svatbou změnil jméno, ale teď se ještě rozhodl skončit s herectvím! Proč se najednou pouští do takových velkých změn? Nutí snad muzikanta omezit svou milovanou práci jeho panovačná novomanželka, modelka Táňa Kuchařová (29), která ho tak chce mít více doma? A co by na tohle všechno řekl jeho zesnulý otec, herec Radek Brzobohatý (+79)?

Jejich svatba prý stála více než pět milionů!

Proč se mění k nepoznání?

Teď už se chce věnovat jen hudbě! S touhle myšlenkou vstoupil Ondřej do nového roku. Co ho k tomu vede? Proč chce pověsit svoji úspěšnou hereckou kariéru na hřebík?„S mým herectvím to nevypadá nijak růžově. Výrazně ji dávám na druhou kolej, protože mě nebaví. Člověk se pořád musí učit strašně moc textů a pořád předstírat, že je někdo jiný. A pak neustále čekáte na nějakou roli,“ vysvětlil své důvody Ondra. Změna příjmení Brzobohatý na Gregor má prý také svoje důvody. A to prý čistě profesionální! Ondřej doufá, že se mu s příjmením Gregor avíz povede prosadit se ve světě.Nebude se chtít čerstvý ženáč po milenecké avantýře své matky přejmenovat raději zase zpátky na Brzobohatého? A co takhle Brzobohatý Kuchař?

Jinak než u piana už asi Ondru neuvidíme.

Ustojí svoje hádky s matkou?

Není žádným tajemstvím, že Ondra s nerovnoměrným vztahem své mámy herečky Hany Gregorové(64) s mladým zajíčkem Ondřejem Koptíkem (31) nikdy nesouhlasil! Má snad i tohle vliv na jeho vyvádění? Můžou jeho neustálé hádky s mámou za jeho rozhodnutí změnit svůj život? Nejvíce ho snad vytočilo zasnoubení své matky s milencem v Alpách, kvůli kterému byl Ondřej hodně rozzuřený a dovedli na sebe řvát dlouhé hodiny. Podle všeho se snaží celou situaci zachraňovat. „Vycházím z otcovy filozofie, že odsoudit kdekoho umí kdejakej blbec, ale pochopit ho, je výsada moudrých,“ nechal se slyšet muzikant. Jak tohle rodinné drama skončí?

reklama
reklama