Ondřej Brzobohatý vzkazuje Písařovicové: Buď mi dáš dítě, nebo půjdeš!

Krásné moderátorce tikají biologické hodiny. A už opravdu nemá času nazbyt.

Vysoký, pohledný, úspěšný. A ještě k tomu hoch z dobré rodiny. Proč se ale hudebník Ondřej Brzobohatý (39) dosud nestal otcem? Věk na to už dávno má, navíc prošel dvěma manželstvími. Udělá s tím něco jeho současná partnerka Daniela Písařovicová (44)?

Oblíbená televizní moderátorka vždycky tvrdila, že si nedokáže představit život bez lásky, a hlavně bez dětí. „Dítě si koupit nemůžete. Můžete maximálně čekat, až se vám to stane,“ řekla v jednom rozhovoru Daniela Písařovicová (44).

Dočká se vytouženého potomka se svým současným partnerem Ondřejem Brzobohatým (39)? Jsme si téměř jisti, že ano. V kuloárech showbyznysu se totiž šušká, že Ondřej udělá cokoli, co

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden